Logo

Namioty pop-up ekspresowe 3x3


Namioty ekspresowe o konstrukcji nożycowej są bardzo szybkie w montażu i demontażu, mają bardzo szerokie zastosowanie m.in.:

  • handlowe
  • cateringowe,
  • gastronomiczne,
  • reklamowe,
  • wystawowe,
  • magazynowe
  • ogrodowe.

Ściany przypinane są do nóg namiotów na rzepy. W skład każdego namiotu wchodzą 3 ściany boczne- tył i dwa boki. Nogi mają stabilną podstawę, która zapobiega wbijaniu się namiotu w ziemię. Nogi posiadają czterostopniową regulację wysokości, dzięki czemu możemy regulować wysokość namiotu od 175 do 204 cm. Namioty ekspresowe 3x3 (dokładny wymiar 285x285 cm) mogą Państwo zarówno zamówić z transportem i usługą rozłożenia, jak też odebrać je oraz zamontować osobiście.

UWAGA! Istnieje możliwość wynajmu dodatkowej czwartej ścianki do namiotów ekspresowych 3x3 oraz 3x6. W przypadku zapotrzebowania, prosimy o dodatkową informację.
Miasteczko z namiotów ekspresowych. Stadion Narodowy WarszawaMiasteczko z namiotów ekspresowych. Stadion Narodowy WarszawaMiasteczko z namiotów ekspresowych. Kutno.Miasteczko z namiotów ekspresowych. Pole Mokotowskie. WarszawaNamioty ekspresowe 3x3 LubańNamioty ekspresowe 3x3Wynajem Namiotów ekspresowych 3x3 na imprezę plenerową w WarszawieWynajem Namiotów ekspresowych 3x3 na imprezę plenerową w KutnieWynajem Namiotów ekspresowych białych 3x3. Stadion KutnoWynajem Namiotów ekspresowych 3x3 na imprezę plenerową w WarszawieMiasteczko z namiotów ekspresowych. Jarmark BożonarodzeniowyMiasteczko z namiotów ekspresowych. Jarmark BożonarodzeniowyMiasteczko z namiotów ekspresowych. Miasteczko z namiotów ekspresowych. Namioty ekspresowe 3x3- ŁomżaWynajem namiotów ekspresowych 3x3. Park Bródnowski WarszawaWynajem Namiotów ekspresowych 3x3. Dni otrwarte Uniwersytetu Warszawskiego.Miasteczko z namiotów ekspresowych. Festiwal w SerockuWynajem Namiotów ekspresowych 3x3. Kampus UW, Krakowskie Przedmieście.Namioty ekspresowe 3x3Namioty ekspresowe 3x3. Bulwary Wiślane, WarszawaNamioty ekspresowe 3x3Namioty ekspresowe 3x3 na festynie w WarszawieNamioty ekspresowe 3x3- impreza masowa, Warszawa
Zobacz także:

Wynajem namiotów ekspresowych 3x3 - Cennik