Logo

Namioty wojskowe NS-64Namioty wojskowe NS-64 to najpopularniejszy rodzaj namiotów wojskowych. Namioty stworzone są do zapewnienia miejsc noclegowych podczas obozów, biwaków, zlotów, ale również żeby przenocować gości po imprezie okolicznościowej takiej jak urodziny, komunia czy też wesele. Namiotu wojskowego także można użyć jako przydomowego magazynu, czy też garażu dla samochodu.
W przeciwieństwie do namiotu harcerskiego, namiot wojskowy NS-64 nie posiada wsporników wewnątrz namiotu. Dodatkowo ma 6 okrągłych okien bocznych. Wymiary namiotu to 4 na 5 metrów, o wysokości około 220cm. Dach namiotu wojskowego wykonany jest z gumopodobnego nieprzemakalnego materiału. Ściany boczne wykonane są z grubego, nieprzemakalnego brezentu. Stelaż namiotu wykonany jest z stalowych rurek.

Wraz z namiotami wojskowymi jest możliwość wynajmu łóżek i materacy wojskowych.


Namiot oraz łóżka i materace można odebrać z wypożyczalni osobiście. Do namiotu dołączamy instrukcję montażu.

Wynajem namiotów wojskowych Ns-64. KrakówNamioty Wojskowe 10 osobowe.Namioty Wojskowe 10 osobowe.Namioty Wojskowe NS-64 oraz łózka i materace wojskoweWynajem namiotów wojskowych Ns-64Wynajem namiotów wojskowych Ns-64Wynajem namiotów wojskowych Ns-64Wynajem namiotów wojskowych Ns-64 z łózkami i materacami.Wynajem namiotów wojskowych Ns-64Wynajem namiotów wojskowych Ns-64 z łózkami i materacami.Wynajem namiotów wojskowych Ns-64Wynajem namiotów wojskowych Ns-64 z wyposażeniem.
Zobacz także:

Wynajem namiotów wojskowych - Cennik