Logo

Namioty cateringowe, komunijne i ogrodowe 5x10Namiot cateringowy 5x8 37

Namiot cateringowy 5x10 (50 m2) ma głównie charakter imprezowy lub usługowy. W zależności od wielkości oraz sposobu rozstawienia stołów można zorganizować w nich uroczystość do 60 osób. Namiot cateringowy 5x10 doskonale sprawdza się w różnorodnych imprezach plenerowych, ogrodowych czy firmowych eventach. Znajduje zastosowanie podczas wielu uroczystości takich jak wesela, chrzciny i komunie. Dzięki specjalnym elementom mocującym jesteśmy w stanie rozstawić namioty zarówno do podłoży gruntowych, trawników jak i kostki betonowej lub asfaltu. Wraz z usługą wynajmu namiotów jest możliwość wynajmu podłogi do namiotu.
Wytrzymała powłoka dachu z PVC o gramaturze - 560g/m2 stanowi idealne zabezpieczenie przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Oferowane przez nas namioty są koloru białego. Ściany boczne namiotu mają duże przezroczyste okna. Każde okno można oddzielne zdemontować, tworząc dodatkowe wejście do namiotu. Na specjalne życzenie klienta jest możliwość zamontowania ścian białych.W takim przypadku prosimy o wcześniejszą pisemną informację.
Do namiotów jest możliwość montażu podłogi z płyty mfp.
Namioty można ze sobą łączyć tworząc większe powierzchnie:

  • 5 na 10 metrów
  • 5 na 20 metry
  • 10 na 10 metrów
  • 10 na 15 metrów i inne.

Namioty cateringowe

posiadają 2 wejścia zapinane na suwak. Dodatkowo istnieje możliwość błyskawicznego odpięcia każdej ściany bocznej, dzięki czemu wejście do namiotu możemy swobodnie przemieszczać i umiejscowić z dowolnej strony namiotu.

Wynajem namiotu 5x8 na poprawiny. Nowy Dwór MazowieckiWynajem namiotu 5x8 na uroczystość rodzinną. WarszawaWynajem namiotu 5x8 na iakcję wyprzedażową. Kraków.Wynajem namiotów na komunię.Wynajem namiotów 5x8 na imprezę masową. Park BródnowskiWynajem namiotów 5x8 na imprezę niespodziankę. WarszawaWynajem namiotów 5x8 i 5x10 na imprezę firmową jako namioty noclegowe. KarpaczWynajem namiotów 5x8 i 5x10 na zlot ZHP. Gdańsk SobieszewoWynajem namiotu 5x8 na imprezę prywatną. Bemowo, WarszawaWynajem namiotów 5x10 na imprezę firmową. BiałystokWynajem namiotów na komunię. Warszawa KobiałkaWynajem namiotów na poligon. Litwa.Wynajem namiotów na urodziny.Wynajem namiotów na imprezę firmową. Łochów.Wynajem namiotów 5x8 i 5x10 na zlot ZHP. Gdańsk SobieszewoWynajem namiotu 5x8 na wesele. NieporętWynajem namiotów 5x8 i 5x10 na zlot ZHP. Gdańsk SobieszewoWynajem namiotu 5x8 na komunię. JózefówWynajem namiotów 5x10 na poligon. Litwa.Wynajem namiotu 5x8 na komunię. Warszawa
Zobacz także:

Wynajem namiotów cateringowych 5x8 - Cennik