Logo

Wynajem łóżek polowych typu kanadyjka i materacy wojskowychŁóżka wojskowe polowe typu kanadyjka doskonale sprawdzają się podczas obozów, czy też wyjazdów pod namiot. Mogą być wypożyczane także w celu przenocowania gości po imprezie okolicznościowej. Ich wymiar to ok 80cm x 200cm.
Wynajem łóżek wojskowych polowych typu kanadyjka może być świadczony także z usługą transportu i montażu. W ofercie posiadamy łóżka wojskowe metalowe oraz drewniane. Jednorazowo jesteśmy w stanie zapewnić nocleg dla około 1 000 osób.

Materace wojskowe wyprodukowane dla Wojska Polskiego z najwyższej jakości materiałów, doskonale sprawdzają się podczas obozów, czy też wyjazdów pod namiot. Mogą być wypożyczane także w celu przenocowania gości po imprezie okolicznościowej. Materace od spodu są gumowane, co zabezpiecza przed wilgocią. Ich wymiar to ok 75cm x 180cm.
Wynajem materacy wojskowych możliwy jest z usługą transportu i rozłożenia. W ofercie posiadamy bardzo duże ilości materacy wojskowych.

Namiot z lozkami i materacami3 Namiot z lozkami i materacami1 Namiot z lozkami i materacami4 Lozko Materac Namiot z lozkami i materacami Namiot z lozkami i materacami2
Zobacz także:

Wynajem łóżek polowych i materacy wojskowych - Cennik