Logo

Hale namiotowe wynajem Warszawa

Wynajem hal namiotowych warszawa 02

Bankiet na świeżym powietrzu, festiwal, wydarzenie artystyczne? Hale namiotowe pozwolą na stworzenie atrakcyjnego miejsca spotkań lub strefy gastronomicznej, która przyciągnie uczestników. Dynamiczny rozwój firmy pozwolił nam na wzbogacenie oferty o wynajem hal namiotowych. Proponujemy Państwu nowe aluminiowe hale namiotowe o szerokości 10, 12 lub 15 metrów, w których wysokość ściany bocznej wynosi 2,5 lub 3 m. Poszycie wynajmowanych hal namiotowych, na które składa się biały dach oraz białe lub ściany z dużymi, panoramicznymi oknami, ściany transparentne wykonane jest z wysokiej jakości PCV. Solidna i wytrzymała konstrukcja pozwala na bezproblemową organizację imprez nawet w bardzo wietrzne dni. Oferujemy wynajem hal namiotowych zarówno krótko jak i długoterminowo.

W ofercie posiadamy także podłogi do hal namiotowych. Podłoga drewniana układana jest na stalowym stelażu, dzięki czemu jest stabilna i bardzo wytrzymała.

Poniżej przedstawiamy rozmiary oferowanych hal namiotowych.

Wymiar Hali Namiotowej 10 m 15 m 20 m 25 m 30 m 35 m 40 m
Hala namiotowa o szerokości 10 m i długości
Hala namiotowa o szerokości 12 m i długości
Hala namiotowa o szerokości 15 m i długości
Na koszt wynajmu hali namiotowej składa się wiele czynników, między innymi lokalizacja montażu, czas montażu, okres wynajmu, godziny montażu i demontażu, podłoże na jakim rozstawiana jest hala, czy jest bezpośredni dojazd samochodem ciężarowym na miejsce montażu. W celu wyceny wynajmu hali namiotowej, prosimy o bezpośredni kontakt mailowy oraz podanie powyższych informacji w celu przyspieczenia wyceny.

Wynajem hali namiotowej na evet firmowyWynajem hali namiotowej na evet firmowyWynajem hali namiotowej na evet firmowyWynajem hali namiotowej na evet firmowyWynajem hali namiotowej na evet firmowyWynajem hali namiotowej na evet firmowyWynajem hali namiotowej na evet firmowyWynajem hali namiotowej na evet firmowyWynajem hali namiotowej na evet firmowyWynajem hali namiotowej na evet firmowyWynajem hali namiotowej na evet firmowyWynajem hali namiotowej na evet firmowyWynajem hali namiotowej na evet firmowyWynajem hali namiotowej na evet firmowyWynajem hali namiotowej na evet firmowyWynajem hali namiotowej na evet firmowyWynajem hali namiotowej na evet firmowyWynajem hali namiotowej na evet firmowyWynajem hali namiotowej na evet firmowyWynajem hali namiotowej na evet firmowyWynajem hali namiotowej na evet firmowyWynajem hali namiotowej na evet firmowyWynajem hali namiotowej na evet firmowyWynajem hali namiotowej na evet firmowyWynajem hali namiotowej na evet firmowyWynajem hali namiotowej na evet firmowyWynajem hali namiotowej na evet firmowy