Logo

Namiot cateringowy 5x8 35

Wypożyczalnia namiotów Turbonamioty

Wypożyczalnia Turbonamioty to młoda, prężnie rozwijająca się wypożyczalnia namiotów ekspresowych, cateringowych i harcerskich zarządzana przez osoby pełne pasji, chęci do działania i podejmowania nowych wyzwań, dla których satysfakcja i zadowolenie klienta stawiane jest na pierwszym miejscu. Realizowany przez Turbonamioty wynajem namiotów, wynajem nagrzewnic oraz kamer GoPro można opisać jako pełen profesjonalizm w najniższej cenie.

W swojej ofercie mamy do zaproponowania wynajem namiotów wraz z wyposażeniem takim jak stoły, krzesła, ławy, podłogi, obrusy, gale dekoracyjne, oświetlenie dekoracyjne, warniki, maszyny do popcornu, waty cukrowej, grille, fontanny czekoladowe, parasole grzewcze oraz inne rzeczy przydatne do zorganizowania uroczystości. Wynajem namiotów cateringowych perfekcyjnie sprawdza się podczas imprez prywatnych (urodziny, imieniny, chrzty itp) jak i otwartych (festyny, festiwale). Posiadamy namioty cateringowe i ekspresowe o różnych rozmiarach, które mogą obsłużyć zarówno kameralne imprezy, jak również duże wydarzenia kulturalne czy eventy firmowe.

W swojej ofercie posiadamy także namioty wojskowe oraz harcerskie wraz z łóżkami oraz materacami. Sprzęt jest idealny na obozy, kolonie, wyjazdy zorganizowane, festyny oraz w celu przenocowania gości podczas imprez okolicznościowych.

To co nas wyróżnia to przede wszystkim:- Niezawodność i terminowość

Dążenie do perfekcji jest jednym ze strategicznych celów naszej firmy. Zlecenia zawsze wykonywane są punktualnie, z pełnym zadowoleniem klienta, gdyż to właśnie zadowolony klient jest dla nas najważniejszy.

- Młodość i doświadczenie

Wypożyczalnia namiotów Turbonamioty jest młodą firmą, jednakże nasi pracownicy mają co najmniej kilkuletnie doświadczenie w ogranizacji oraz przygotowywaniu imprez. Nasza wypożyczalnia, jako nieliczna cechuje się indywidualnym podejściem do każdego zamówienia.

- Wysoka jakość usług przy zachowaniu niskich cen

Ceny świadczonych przez nas usług wynajmu namiotów są elastyczne, a zarazem najniższe w obsługiwanym przez nas regionie. Mimo niskich cen, zachowana jest wysoka jakość oferowanych usług. Końcowa wycena usługi zależy od ilości zamawianego sprzętu oraz lokalizacji zamówienia. W zależności od życzenia klienta, jest możliwość zorganizowania uroczystości zarówno niskobudżetowo, jak i w wariancie VIP.

- Ciągły rozwój Nieustannie poszerzamy zakres oferowanych przez nas usług. Stale dokupujemy nowy sprzęt, którego Państwo z pewnością nie będziecie się wstydzić podczas wspólnie organizowanych uroczystości. Nasze namioty cateringowe i ekspresowe są czyste i estetyczne.