Logo

Mini Golf - Wynajem pól mini golfowych


Mini Golf to wspaniały sposób na urozmaicenie każdego rodzaju uroczystości, rozpoczynając od prywatnych imprez urodzinowych, rocznic, poprzez imprezy masowe, festyny, po zwykłe imprezy firmowe czy też dodatkowe zajęcia dla dzieci w szkołach i przedszkolach.

Minigolf 1

Gra w Mini Golfa jest atrakcją dla wszystkich. Zarówno dla dorosłych, młodzieży, jak też dla małych dzieci. Dzięki specjalnym polom do mini golfa oraz odpowiedniemu wyposażeniu, jesteśmy w stanie zagwarantować najlepszą zabawę dla wszystkich kategorii wiekowych.

Wynajem pól do mini golfa to rozwiązanie nie tylko na piękne słoneczne dni. Pola mogą być ustawione na każdym podłożu, także w budynku m. in. na korytarzu, w sali konferencyjnej, w hotelowym lobby, w sali gimnastycznej czy hali magazynowej. Dla zabezpieczenia pól mini golfowych przed deszczem podczas imprez na powietrzu, oferujemy wynajem zadaszenia w postaci namiotów.

Pola do minigolfa wynajmujemy zarówno z naszą obsługą na krótkoterminowe uroczystości, jak też na długoterminowe wynajmy, bez obsługi.

W zależności od zapotrzebowania, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu wynajem pól mini golfowych w zestawach, które różnia się od siebie ilością wynajmowanych pól minigolfowych.

W skład każdego zestawu wchodzą:

  • Pola do mini golfa
  • kije golfowe
  • piłeczki golfowe
  • karty wyników

Mini Golf Wynajem Cennik

Ilość pól mini golfowych 1 doba
Zestaw Starter: 3 pola 1 000 zł
Zestaw Mini: 6 pól 1 400 zł
Zestaw Gracza: 9 pól 1 700 zł
Zestaw Multi-Gracza: 12 pól 2 000 zł
Zestaw Pro-Gracza: 15 pól 2 200 zł
Zestaw Turbo-Gracza: 18 pól 2 400 zł
Podane ceny są cenami netto. Dla dłuższych terminów prosimy o kontakt telefoniczny w celu indywidualnej wyceny. Powyższa wycena nie zawiera kosztów transportu.

Impreza firmowa WarszawaImpreza firmowa WarszawaWarszawaWarszawa