Logo

Namioty weselne i na poprawiny 6x12

Namiot cateringowy 6x12 37 Namioty cateringowe 6x12m (72 m2) są używane podczas imprez okolicznościowych powyżej 50 osób. W zależności od wielkości oraz sposobu rozstawienia stołów można zorganizować w nich uroczystość do 80 osób. Wynajem namiotów cateringowych 6x12 jest idealnym rozwiązaniem zarówno jako namiot na komunie, chrzciny, wesele, poprawiny, urodziny, czy też na festyny, eventy, jako namioty magazynowe, remontowo budowlane i inne. Dzięki specjalnym elementom mocującym jesteśmy w stanie rozstawić namiot na każdym podłożu, zarówno na trawie, piasku, kostce czy betonie. Wraz z namiotem oferujemy wynajem podłogi.
Wytrzymała powłoka dachu z PVC o gramaturze - 560g/m2 stanowi idealne zabezpieczenie przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Oferowane przez nas namioty są koloru białego. Ściany boczne namiotu mają duże przezroczyste okna. Każde okno można oddzielne zdemontować, tworząc dodatkowe wejście do namiotu. Na specjalne życzenie klienta jest możliwość zamontowania ścian białych.W takim przypadku prosimy o wcześniejszą pisemną informację.
Do namiotów jest możliwość montażu podłogi z płyty mfp.
Namioty można łączyć tworząc większe powierzchnie.

  • 6 na 24 metrów
  • 6 na 36 metry
  • 12 na 12 metrów
  • 12 na 18 metrów i inne.

Namioty cateringowe

posiadają 2 wejścia zapinane na suwak. Dodatkowo istnieje możliwość błyskawicznego odpięcia każdego elementu ściany bocznej, dzięki czemu wejście do namiotu możemy swobodnie przemieszczać i umiejscowić z każdej strony namiotu.

Wynajem namiotów na Targi. ŁódźWynajem namiotów na imprezę firmową. Klembów.Namiot imprezowy 6x12 Grodzisk MazowieckiWynajem namiotów 6x12 na Juwenalia Politechniki WarszawskiejWynajem namiotów na komunię. Skępe.Wynajem namiotów 6x12 na imprezę firmową. SerockWynajem namiotu 6x12 PoznańWynajem namiotów 6x12 na imprezę okolicznościową. Warszawa BiałołękaWynajem namiotów 6x12 na dni Miasta ElblągWynajem namiotów 6x12 na imprezę firmową. PoznańWynajem namiotów 6x12 na zabawę Sylwestrową. LegionowoWynajem namiotów 6x12 na zabawę Sylwestrową. LegionowoWynajem namiotów 6x12 na zabawę Sylwestrową. LegionowoWynajem namiotów 6x12 na dni JabłonnyWynajem namiotów 6x12 na zlot ZHP Gdańsk Sobieszewo.Wynajem namiotów 6x12 na piknik. ŁódźWynajem namiotów 6x12 na imprezę plenerową. OtwockWynajem namiotu 6x12 na turniej. WarszawaWynajem namiotów 6x12 na imprezę firmową.Wynajem namiotu 6x12 na komunię. WarszawaWynajem namiotu 6x12 na komunię. KobiałkaWynajem namiotów 6x12 na piknik. Łomianki
Zobacz także:

Wynajem namiotów cateringowych 6x12 - Cennik