Logo

Namioty ekspresowe 3x6

Namiot ekspresowy 3x6 30 Namioty ekspresowe 6x3 o konstrukcji nożycowej są bardzo szybkie w montażu i demnotażu, mają bardzo szerokie zastosowanie m.in.:

  • handlowe
  • cateringowe,
  • gastronomiczne,
  • reklamowe,
  • wystawowe,
  • magazynowe
  • ogrodowe.

Ściany namiotów ekspresowych przypinane są do nóg na rzepy. Nogi mają stabilną podstawę, która zapobiega wbijaniu się namiotu w ziemię. W skład każdego namiotu wchodzą 3 ściany boczne- dwie krótkie i jedna długa. Namioty ekspresowe posiadają czterostopniową regulację wysokości, dzięki czemu możemy regulować wysokość namiotu od 175 do 204 cm. Namioty ekspresowe 3x6 (dokładny wymiar 285x570 cm) mogą Państwo zarówno zamówić z transportem i usługą rozłożenia, jak też odebrać je oraz zamontować osobiście.

Miasteczko z namiotów ekspresowych. Piknik w JabłonnieWynajem namiotów ekspresowych 3x6. Kutno.Wynajem namiotów ekspresowych 3x6. Błonia Stadionu Narodowego, WarszawaWynajem namiotów ekspresowych 3x6. Bulwary Wiślane, WarszawaNamioty ekspresowe 3x6. Pałac w JabłonnieNamioty ekspresowe białe 3x6 na Rynku w Lubaniu.Wynajem Namiotów ekspresowych 3x3 i 3x6 na imprezę firmową w WarszawieWynajem Namiotów ekspresowych białych 3x6 na imprezę plenerową w Warszawie.Wynajem Namiotów ekspresowych 3x6 na imprezę prywatną. NieporętWynajem Namiotów ekspresowych białych 3x3 na imprezę plenerową w JabłonnieWynajem Namiotów ekspresowych 3x6 na imprezę firmową w WarszawieWynajem Namiotów ekspresowych 3x6 na imprezę rodzinną w WarszawieImpreza pracownicza, Warszawa TargówekNamioty ekspresowe 3x6 i 3x3Wynajem namiotów ekspresowych 3x6. Impreza firmowa, Warszawa PowiśleWynajem Namiotów ekspresowych 3x6 na imprezę rodzinną w WarszawieNamioty ekspresowe 3x3 i 3x6Namioty ekspresowe 3x3 i 3x6
Zobacz także:

Wynajem namiotów ekspresowych 3x6 - Cennik