Logo

Namioty ekspresowe 3x6

Namiot ekspresowy 3x6 30 Namioty ekspresowe 3x6 o konstrukcji nożycowej są bardzo szybkie w montażu i demnotażu, mają bardzo szerokie zastosowanie m.in.:

  • handlowe
  • cateringowe,
  • gastronomiczne,
  • reklamowe,
  • wystawowe,
  • magazynowe
  • ogrodowe.

Ściany namiotów ekspresowych przypinane są do nóg na rzepy. Nogi mają stabilną podstawę, która zapobiega wbijaniu się namiotu w ziemię. W skład każdego namiotu wchodzą 3 ściany boczne- dwie krótkie i jedna długa. Jest możliwość zamówienia dodatkowej ścianki, aby zamknąć namiot. W takim przypadku prosimy o wcześniejszą informację pisemną. Namioty ekspresowe posiadają czterostopniową regulację wysokości, dzięki czemu możemy regulować wysokość namiotu od 175 do 204 cm. Namioty ekspresowe 3x6 (dokładny wymiar 285x570 cm) mogą Państwo zarówno zamówić z transportem i usługą rozłożenia, jak też odebrać je oraz zamontować osobiście.

Miasteczko z namiotów ekspresowych. Piknik w JabłonnieWynajem namiotów ekspresowych 3x6. Kutno.Wynajem namiotów ekspresowych 3x6. Błonia Stadionu Narodowego, WarszawaWynajem namiotów ekspresowych 3x6. Bulwary Wiślane, WarszawaNamioty ekspresowe 3x6. Pałac w JabłonnieNamioty ekspresowe białe 3x6 na Rynku w Lubaniu.Wynajem Namiotów ekspresowych 3x3 i 3x6 na imprezę firmową w WarszawieWynajem Namiotów ekspresowych białych 3x6 na imprezę plenerową w Warszawie.Wynajem Namiotów ekspresowych 3x6 na imprezę prywatną. NieporętWynajem Namiotów ekspresowych białych 3x3 na imprezę plenerową w JabłonnieWynajem Namiotów ekspresowych 3x6 na imprezę firmową w WarszawieWynajem Namiotów ekspresowych 3x6 na imprezę rodzinną w WarszawieImpreza pracownicza, Warszawa TargówekNamioty ekspresowe 3x6 i 3x3Wynajem namiotów ekspresowych 3x6. Impreza firmowa, Warszawa PowiśleWynajem Namiotów ekspresowych 3x6 na imprezę rodzinną w WarszawieNamioty ekspresowe 3x3 i 3x6Namioty ekspresowe 3x3 i 3x6
Zobacz także:

Wynajem namiotów ekspresowych 3x6 - Cennik