Namioty ogrodowe 5x8

Namiot komunijny 5x8 (40 m2) ma głównie charakter imprezowy lub usługowy. W zależności od wielkości oraz sposobu rozstawienia stołów można zorganizować w nich uroczystość do 50 osób. Namiot cateringowy 5x8 doskonale sprawdza się w różnorodnych imprezach plenerowych, ogrodowych czy firmowych eventach. Znajduje zastosowanie podczas wielu uroczystości takich jak wesela, chrzciny i komunie.
zięki specjalnym elementom mocującym jesteśmy w stanie rozstawić namioty zarówno do podłoży gruntowych, trawników jak i kostki betonowej lub asfaltu.
Wraz z usługą wynajmu namiotów jest możliwość

wynajmu podłogi do namiotów.


Wytrzymała powłoka dachu z PVC o gramaturze - 500g/m2 stanowi idealne zabezpieczenie przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Oferowane przez nas namioty mają 2 warianty kolorystyczne:
* namiot cateringowy 5x8 biały
* namiot cateringowy 5x8 biały z zielonymi akcentami
Namioty można ze sobą łączyć tworząc większe powierzchnie:

  • 5 na 16 metrów
  • 5 na 24 metry
  • 8 na 10 metrów
  • 8 na 15 metrów i inne.

Namioty ogrodowe

posiadają 2 wejścia zapinane na suwak. Dodatkowo istnieje możliwość błyskawicznego odpięcia każdej ściany bocznej, dzięki czemu wejście do namiotu możemy swobodnie przemieszczać.

Wynajem namiotu 5x8 na poprawiny. Nowy Dwór MazowieckiWynajem namiotu 5x8 na poprawiny. Nowy Dwór MazowieckiWynajem namiotu 5x8 na imprezę urodzinową. WarszawaWynajem namiotów na komunię.Wynajem namiotów 5x8 na imprezę firmową. PiasecznoWynajem namiotów 5x8 na imprezę firmową. PiasecznoWynajem namiotów 5x8 i 6x12 na imprezę firmową jako namioty noclegowe. KarpaczWynajem namiotu 5x8 na poprawiny. KobiałkaWynajem namiotów 5x8 na imprezę plenerową. Park Skaryszewski, WarszawaWynajem namiotów 5x10 na imprezę firmową.Wynajem namiotów na komunię.Wynajem namiotów na komunię.Wynajem namiotów na urodziny.Wynajem namiotów na urodziny.Wynajem namiotów 6x12 na imprezę firmową.Wynajem namiotu 5x8 na weseleWynajem namiotu 5x8 na komunię. MichałowiceWynajem namiotu 5x8 na komunię. JózefówWynajem namiotu 5x8 na poprawiny. PomiechówekWynajem namiotu 5x8 na komunię. WarszawaWynajem namiotu 5x8 na komunię. HalinówWynajem namiotów 3x6 i 5x8 na imprezę firmową. RadomWynajem namiotu 5x10 na imprezę firmową. RzeszówWynajem namiotu 5x10 na komunię.Wynajem namiotów 5x8 i 6x12 na wesele.Wynajem namiotu 5x8 na komunię. WarszawaWynajem namiotu 5x8 na komunię. WarszawaWynajem namiotu 5x8 na komunię. WarszawaWynajem namiotu 5x8 na imprezę plenerową. Warszawa
Zobacz także:

Wynajem namiotów cateringowych 5x8 - Cennik