Namioty ekspresowe 3x6

Namioty ekspresowe 6x3 o konstrukcji nożycowej są bardzo szybkie w montażu i demnotażu, mają bardzo szerokie zastosowanie m.in.:

  • handlowe
  • cateringowe,
  • gastronomiczne,
  • reklamowe,
  • wystawowe,
  • magazynowe
  • ogrodowe.

Ściany namiotów ekspresowych przypinane są do nóg na rzepy. Nogi mają stabilną podstawę, która zapobiega wbijaniu się namiotu w ziemię. W skład każdego namiotu wchodzą 3 ściany boczne- dwie krótkie i jedna długa. Namioty ekspresowe posiadają czterostopniową regulację wysokości, dzięki czemu możemy regulować wysokość namiotu od 175 do 204 cm. Namioty ekspresowe 3x6 (dokładny wymiar 285x570 cm) mogą Państwo zarówno zamówić z transportem i usługą rozłożenia, jak też odebrać je oraz zamontować osobiście.

Miasteczko z namiotów ekspresowych. Stadion Narodowy WarszawaWynajem namiotów ekspresowych 3x6. Uroczystość rodzinna.Wynajem namiotów ekspresowych 3x6. Uroczystość rodzinna. WarszawaWynajem namiotów ekspresowych 3x6. Uroczystość rodzinna. WarszawaNamioty ekspresowe 3x6. GarderobaNamiot ekspresowy biały 3x6Wynajem Namiotów ekspresowych 3x3 i 3x6 na imprezę firmową w WarszawieWynajem Namiotów ekspresowych białych 3x6 na imprezę plenerową w WarszawieWynajem Namiotów ekspresowych 3x6 na imprezę firmową. NieporętWynajem Namiotów ekspresowych białych 3x3 na imprezę plenerową w WarszawieWynajem Namiotów ekspresowych 3x6 na imprezę rodzinną w WarszawieWynajem Namiotów ekspresowych 3x6 na imprezę rodzinną w WarszawieMiasteczko z namiotów ekspresowych. Stadion Narodowy WarszawaNamioty ekspresowe 3x6 i 3x3Wynajem namiotów ekspresowych 3x6. Uroczystość rodzinna. RadzyminWynajem Namiotów ekspresowych 3x6 na imprezę rodzinną w WarszawieNamioty ekspresowe 3x3 i 3x6Namioty ekspresowe 3x3 i 3x6
Zobacz także:

Wynajem namiotów ekspresowych 3x6 - Cennik