Namioty ekspresowe 3x3


Namioty ekspresowe 3x3 o konstrukcji nożycowej są bardzo szybkie w montażu i demontażu, mają bardzo szerokie zastosowanie m.in.:

  • handlowe
  • cateringowe,
  • gastronomiczne,
  • reklamowe,
  • wystawowe,
  • magazynowe
  • ogrodowe.

Ściany przypinane są do nóg namiotów na rzepy. Każdy namiot ekspresowy posiada 3 ściany boczne. Nogi mają stabilną podstawę, która zapobiega wbijaniu się namiotu w ziemię. Nogi posiadają czterostopniową regulację wysokości, dzięki czemu możemy regulować wysokość namiotu od 175 do 204 cm. Namioty ekspresowe 3x3 mogą Państwo zarówno zamówić z transportem i usługą rozłożenia, jak też odebrać je oraz zamontować osobiście.

Miasteczko z namiotów ekspresowych. Stadion Narodowy WarszawaMiasteczko z namiotów ekspresowych. Stadion Narodowy WarszawaMiasteczko z namiotów ekspresowych. Stadion Narodowy WarszawaMiasteczko z namiotów ekspresowych. Stadion Narodowy WarszawaNamioty ekspresowe 3x3Namioty ekspresowe 3x3Wynajem Namiotów ekspresowych 3x3 na imprezę plenerową w WarszawieWynajem Namiotów ekspresowych 3x3 na imprezę plenerową w WarszawieWynajem Namiotów ekspresowych białych 3x3 na imprezę plenerową w WarszawieWynajem Namiotów ekspresowych 3x3 na imprezę plenerową w WarszawieNamioty ekspresowe 3x3- impreza firmowaWynajem namiotów ekspresowych 3x3. SzczytnoWynajem Namiotów ekspresowych 3x3 na imprezę plenerową w WarszawieMiasteczko z namiotów ekspresowych. Krakowskie PrzedmieścieMiasteczko z namiotów ekspresowych. Krakowskie PrzedmieścieNamioty ekspresowe 3x3Namioty ekspresowe 3x3Namioty ekspresowe 3x3Namioty ekspresowe 3x3Namioty ekspresowe 3x3 na festynie w WarszawieNamioty ekspresowe 3x3- impreza masowa, Warszawa
Zobacz także:

Wynajem namiotów ekspresowych 3x3 - Cennik