Namioty ekspresowe 6x3Namioty ekspresowe handlowe o konstrukcji nożycowej są bardzo szybkie w montażu i demontażu, mają bardzo szerokie zastosowanie m.in.:

  • handlowe
  • cateringowe,
  • gastronomiczne,
  • reklamowe,
  • wystawowe,
  • magazynowe
  • ogrodowe.

Właśnie dzięki tym zaletom wynajem namiotów staje się co raz bardziej popularny. Zastosowanie ich w wielu dziedzinach oraz gwarancja usługi najwyższej jakości to dwie cechy przodujące. Wynajem namiotów, który oferuje nasza firma, pozwala na umiejętne połączenie wszystkich tak licznych i wyraźnych zalet namiotów, które razem dadzą pełną satysfakcję.

Ściany namiotów ekspresowych przypinane są do nóg na rzepy. W skład każdego namiotu wchodzą 3 ściany boczne- tył i dwa boki. Nogi mają stabilną podstawę, która zapobiega wbijaniu się namiotu w ziemię. Namioty ekspresowe posiadają czterostopniową regulację wysokości, dzięki czemu możemy regulować wysokość namiotu od 175 do 204 cm. Namioty ekspresowe 3x6 (dokładny wymiar 285x570 cm) mogą Państwo zarówno zamówić z transportem i usługą rozłożenia, jak też odebrać je oraz zamontować osobiście.

UWAGA! Istnieje możliwość wynajmu dodatkowej czwartej ścianki do namiotów ekspresowych 3x3 oraz 3x6. W przypadku zapotrzebowania, prosimy o dodatkową informację.
Miasteczko z namiotów ekspresowych. Stadion Narodowy WarszawaWynajem namiotów ekspresowych 3x6. Uroczystość rodzinna.Wynajem namiotów ekspresowych 3x6. Uroczystość rodzinna. WarszawaWynajem namiotów ekspresowych 3x6. Uroczystość rodzinna. WarszawaNamioty ekspresowe 3x6. GarderobaNamiot ekspresowy biały 3x6Wynajem Namiotów ekspresowych 3x3 i 3x6 na imprezę firmową w WarszawieWynajem Namiotów ekspresowych białych 3x6 na imprezę plenerową w WarszawieWynajem Namiotów ekspresowych 3x6 na imprezę firmową. NieporętWynajem Namiotów ekspresowych białych 3x3 na imprezę plenerową w WarszawieWynajem Namiotów ekspresowych 3x6 na imprezę rodzinną w WarszawieWynajem Namiotów ekspresowych 3x6 na imprezę rodzinną w WarszawieMiasteczko z namiotów ekspresowych. Stadion Narodowy WarszawaNamioty ekspresowe 3x6 i 3x3Wynajem namiotów ekspresowych 3x6. Uroczystość rodzinna. RadzyminWynajem Namiotów ekspresowych 3x6 na imprezę rodzinną w WarszawieNamioty ekspresowe 3x3 i 3x6Namioty ekspresowe 3x3 i 3x6
Zobacz także:

Wynajem namiotów ekspresowych 3x6 - Cennik <>/h2