Mini Golf to wspaniały sposób na urozmaicenie każdego rodzaju uroczystości, rozpoczynając od prywatnych imprez urodzinowych, rocznic, poprzez imprezy masowe, festyny, po zwykłe imprezy firmowe czy też dodatkowe zajęcia dla dzieci w szkołach i przedszkolach.

Gra w Mini Golfa jest atrakcją dla wszystkich. Zarówno dla dorosłych, młodzieży, jak też dla małych dzieci. Dzięki specjalnym polom do mini golfa oraz odpowiedniemu wyposażeniu, jesteśmy w stanie zagwarantować najlepszą zabawę dla wszystkich kategorii wiekowych.

Wynajem pól do mini golfa to rozwiązanie nie tylko na piękne słoneczne dni. Pola mogą być ustawione na każdym podłożu, także w budynku m. in. na korytarzu, w sali konferencyjnej, w hotelowym lobby, w sali gimnastycznej czy hali magazynowej. Dla zabezpieczenia pól mini golfowych przed deszczem podczas imprez na powietrzu, oferujemy wynajem zadaszenia w postaci namiotów.

Pola do minigolfa wynajmujemy zarówno z naszą obsługą na krótkoterminowe uroczystości, jak też na długoterminowe wynajmy, bez obsługi.

W zależności od zapotrzebowania, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu wynajem pól mini golfowych w zestawach, które różnia się od siebie ilością wynajmowanych pól minigolfowych.

W skład każdego zestawu wchodzą:

Mini Golf Wynajem Cennik

Ilość pól mini golfowych 1 doba
Zestaw Starter: 3 pola 1 000 zł
Zestaw Mini: 6 pól 1 400 zł
Zestaw Gracza: 9 pól 1 700 zł
Zestaw Multi-Gracza: 12 pól 2 000 zł
Zestaw Pro-Gracza: 15 pól 2 200 zł
Zestaw Turbo-Gracza: 18 pól 2 400 zł
Podane ceny są cenami netto. Dla dłuższych terminów prosimy o kontakt telefoniczny w celu indywidualnej wyceny. Powyższa wycena nie zawiera kosztów transportu.